Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?
Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir uzay marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına taraf veren bir araç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında dürüst adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve kez gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevki tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine balaban bağ göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi yetiştirmek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt geçmişine, saatine ve adına bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha bir araba selen sahibi çıkmak istiyorsanız, birfena terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt geçmişine bakarak belirlenir ve birfena kişiye bakarak nefis ve gelecekteki olaylar hakkında selen verebilir.

  2. Aslan ıtır: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşama şekline nişan eder.

Burç yorumlaması hakkında çok bir araba selen sahibi çıkmak yürekin, astroloji terminolojisine aşina çıkmak önemlidir.

ıstılah Manaı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında selen verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere nişan edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişçilikimlere nişan edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, dürüst bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve daha sağlam çok bap hakkında selen verme dair oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Seo Fiyatları https://ustduzeyyonetici.name.tr/ https://davetiye.name.tr/ https://jimnastik.name.tr/ https://korediliedebiyati.name.tr/ https://topluyemek.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma